Mineral żel nawóz do pelargonii i roślin domowych 1l

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 22,80 zł 22.80
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 22 pkt [?]
Dodaj do ulubionych
Producent: Agrecol
Kod produktu: AGL 005742/ALL

Opis

Nawóz do pelargonii żel 1L

Nawóz do pelargonii z serii Mineral żel to płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie. Przeznaczony do stosowania w uprawach wszelkich odmian pelargonii balkonowych, domowych i rabatowych.

Zalecany również w uprawach pelargonii w kompozycjach z innymi roślinami. Żelowa formuła nawozu bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie. Roztwór nawozowy można z powodzeniem stosować do nawożenia roślin uprawianych metodami tradycyjnymi, a także w uprawach hydroponicznych.

Nawóz zawiera w swoim składzie azot potrzebny pelargonii do bujnego wzrostu i rozwoju zielonych części roślin. Wysoka dawka potasu (aż 8%) pobudza roślinę do intensywnego i obfitego kwitnienia. Prawidłowe nawożenie fosforem gwarantuje dobrze rozbudowany system korzeniowy stabilizujący roślinę w doniczce. Nawóz do pelargonii zawiera mikroskładniki, które dodatkowo wspomagają efekt odżywienia. Dzięki nim kwiaty i liście są prawidłowo wybarwione.

Ponadto kompleksowe nawożenie powoduje, że roślina jest bardziej odporna na choroby i szybciej regeneruje się po uszkodzeniach przez szkodniki.

Parametry:

  • Zastosowanie: pelargonie i rośliny balkonowe
  • Opakowanie: butelka HDPE,
  • Wydajność: 430 l r-r nawozowego
  • Waga: 1,2
  • Okres stosowania: wiosna, lato, jesień
  • Rodzaj: żel
  • Nawóz naturalny: nie
  • Okres działania: 7-14 dni
  • Seria: MINERAL ŻEL
  • Działanie: zapobiegawczo, interwencyjne

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Korzyści dla zarejestrowanych

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium